שיווק דיגיטלי למותגים

MEDIAS – שיווק דיגיטלי למותגים בתחום הקולינריה והלייף סטייל. ארגז הכלים הדיגיטלי הוא אינסופי – אנחנו כאן כדי להציב ולדייק את מטרות המותג, ליצור לו תוכן ייחודי שיבדל אותו מהמתחרים, להגדיר יחד יעדים ולהשיג אותם. איך אנחנו עושות את זה? קודם כל עם קריאייטיב מנצח. ואז, בניהול שוטף של רשתות חברתיות, ניהול קמפיינים ממוקדי המרות לאתרי איקומרס, פעילויות מובילי דעה ובלוגרים, קידום מכירות בקבוצות פייסבוק צרכניות ויצירת שיתופי פעולה מפתיעים ומוצלחים.

ניהול רשתות חברתיות

לא עוד גאנט עם קופי שקראת באלף חשבונות אחרים. אנחנו בונות אסטרטגיית תוכן ייחודית ונבדלת עבור כל מותג כדי ליצור קהילה חזקה ומעורבת. אנחנו לא רק מתפעלות את העמוד אנחנו מנהלות אותו, מא' ועד ת‎'.

מובילי דעה

בתקופה בה מאחורי כל חשבון עם אלף עוק{MQ}בים עומדים "מיקרו מובילי דעה", אנחנו עובדות עם נבחרת העילית של מובילות ומובילי הדעה בישראל באופן ישיר וללא תיווך. אנחנו יוצרות פעילויות קריאיטיביות וחדשניות שמבטיחות שיתוף פעולה אמיתי ואותנטי וכך מייצרות שיח ומעורבות בתוכן‎.

סטודיו גרפי ומיתוג

כדי לדייק ולחדד את המותג שלך, הסטודיו שלנו נותן מענה חד ומהיר בצורה ובצבע שלא ראית בשום מקום אחר. בניית שפה גרפית, מיתוג, מודעות וידאו ואנימציה, ופוסטים שנוצרו כדי לבלוט בפיד ולבחון את תגובות הגולשים והרכישות שמגיעות בעקבותיהם‎.

הפקות וידאו ופרסומות

בחוד החנית של העשייה שלנו הצבנו את האסטרטגיה והקריאייטיב: הקריאייטיב שאנחנו יוצרות נועד להשיג מטרות ויעדים כמותיים ובזה אנחנו נמדדות, במספרים. המומחיות שלנו היא בניית אסטרטגיה קפדנית ומדויקת הנשענת על ניסיון בשטח והיכרות מעמיקה עם השדה. לאחר היציאה לדרך, אנחנו לא מורידות את הרגל מהגז ואת האצבע מהדופק וממשיכות לטייב ולדייק את הנוכחות הדיגיטלית כדי לשפר את הביצועים כל יום.

ניהול קמפיינים PPC

אנחנו יודעות למדוד ולכמת כל פוסט, פרסומת או קמפיין שעולה לרשתות החברתיות ולדייק את המסר וההנעה לפעולה. כשהתוכן עולה לאוויר אנו בונות תמהיל מדיה רלוונטי, מגדירות את היעדים, יוצרות את הקמפיינים ומטרגטות את הקהלים המתאימים. בדו"ח נתונים שמתעדכן אונליין 24/7 תוכלו לעקוב אחרי המספרים ולראות תוצאות בזמן אמת, ולא רק בסוף החודש.

אסטרטגיה וקריאייטיב

בניית תוכנית אסטרטגית לרבעון הקרוב לצד הגדרת יעדים ברורים למשרד הדיגיטל המנהל את המדיה