שיווק דיגיטלי לעסקים

לקחנו את הנסיון שלנו בניהול הדיגיטל של המותגים המובילים בישראל והקמנו מחלקה ייעודית המתמחה בעסקים קטנים ובינוניים. יחד איתכם נבנה אסטרטגיה ממוקדת לדיגיטל, נבצע מחקר מתחרים ונבנה תוכנית עבודה עם יעדים מוגדרים כדי להפיק את המקסימום מכל שקל שיושקע בפרסום. בעזרת אנשי הצוות הבכירים ב-MEDIAS נקיים פגישות חשיבה משותפות בנושא פיתוח עיסקי ובניית המותג בטווח הרחוק לצד הגדרת מטרות ויעדים בטווח המיידי.

ניהול רשתות חברתיות

לא עוד גאנט עם קופי שקראת באלף חשבונות אחרים. אנחנו בונות אסטרטגיית תוכן ייחודית ונבדלת עבור כל מותג כדי ליצור קהילה חזקה ומעורבת. אנחנו לא רק מתפעלות את העמוד אנחנו מנהלות אותו, מא' ועד ת‎'.

סטודיו גרפי ומיתוג

כדי לדייק ולחדד את המותג שלך, הסטודיו שלנו נותן מענה חד ומהיר בצורה ובצבע שלא ראית בשום מקום אחר. בניית שפה גרפית, מיתוג, מודעות וידאו ואנימציה, ופוסטים שנוצרו כדי לבלוט בפיד ולבחון את תגובות הגולשים והרכישות שמגיעות בעקבותיהם‎.

ניהול קמפיינים PPC

אנחנו יודעות למדוד ולכמת כל פוסט, פרסומת או קמפיין שעולה לרשתות החברתיות ולדייק את המסר וההנעה לפעולה. כשהתוכן עולה לאוויר אנו בונות תמהיל מדיה רלוונטי, מגדירות את היעדים, יוצרות את הקמפיינים ומטרגטות את הקהלים המתאימים. בדו"ח נתונים שמתעדכן אונליין 24/7 תוכלו לעקוב אחרי המספרים ולראות תוצאות בזמן אמת, ולא רק בסוף החודש.

אסטרטגיה וקריאייטיב

בניית תוכנית אסטרטגית לרבעון הקרוב לצד הגדרת יעדים ברורים למשרד הדיגיטל המנהל את המדיה