אודות

מול מי תעבדו? המבנה הארגוני שלנו שונה מכל משרד פרסום שהכרת. אין מנהלת לקוחות שמתחלפת אחת לשנה או תקציבאי שמתקדם למחלקה אחרת. מי שמרכזת את הפעילות של הלקוחות היא חוה, בעלים ומנהלת אסטרטגיה, אשר תעבוד מולך באופן שוטף על בסיס יומיומי.

מה נמצא באחריותנו? המשרד נותן שירותי דיגיטל מקצה לקצה ומוציא לפועל תחת קורת גג אחת את כל תוכנית העבודה הדיגיטלית; אסטרטגיה, הפקת תוכן, קופי, קניית מדיה, ניתוח נתונים, משפיענים ושיתופי פעולה. תוכנית העבודה נבנית ויוצאת לפועל בסנכרון פנימי מושלם בין כל חברי הצוות, לך נשאר רק להציב יעדים ומטרות לשנה הקרובה.

האם אפשר להציב מטרות כלכליות? כן! אנחנו נשאל, נחקור ונלמד את הנתונים באתר מידי יום, כדי לדעת מה יצר את האימפקט הכי משמעותי בצד העסקי ואיזה אירועי סחר וקמפיינים יוצרים עליה הדרגתית במחזור האתר.

ניהול רשתות חברתיות

לא עוד גאנט עם קופי שקראת באלף חשבונות אחרים. אנחנו בונות אסטרטגיית תוכן ייחודית ונבדלת עבור כל מותג כדי ליצור קהילה חזקה ומעורבת. אנחנו לא רק מתפעלות את העמוד אנחנו מנהלות אותו, מא' ועד ת‎'.

מובילי דעה

בתקופה בה מאחורי כל חשבון עם אלף עוק{MQ}בים עומדים "מיקרו מובילי דעה", אנחנו עובדות עם נבחרת העילית של מובילות ומובילי הדעה בישראל באופן ישיר וללא תיווך. אנחנו יוצרות פעילויות קריאיטיביות וחדשניות שמבטיחות שיתוף פעולה אמיתי ואותנטי וכך מייצרות שיח ומעורבות בתוכן‎.

סטודיו גרפי ומיתוג

כדי לדייק ולחדד את המותג שלך, הסטודיו שלנו נותן מענה חד ומהיר בצורה ובצבע שלא ראית בשום מקום אחר. בניית שפה גרפית, מיתוג, מודעות וידאו ואנימציה, ופוסטים שנוצרו כדי לבלוט בפיד ולבחון את תגובות הגולשים והרכישות שמגיעות בעקבותיהם‎.

הפקות וידאו ופרסומות

בחוד החנית של העשייה שלנו הצבנו את האסטרטגיה והקריאייטיב: הקריאייטיב שאנחנו יוצרות נועד להשיג מטרות ויעדים כמותיים ובזה אנחנו נמדדות, במספרים. המומחיות שלנו היא בניית אסטרטגיה קפדנית ומדויקת הנשענת על ניסיון בשטח והיכרות מעמיקה עם השדה. לאחר היציאה לדרך, אנחנו לא מורידות את הרגל מהגז ואת האצבע מהדופק וממשיכות לטייב ולדייק את הנוכחות הדיגיטלית כדי לשפר את הביצועים כל יום.

ניהול קמפיינים PPC

אנחנו יודעות למדוד ולכמת כל פוסט, פרסומת או קמפיין שעולה לרשתות החברתיות ולדייק את המסר וההנעה לפעולה. כשהתוכן עולה לאוויר אנו בונות תמהיל מדיה רלוונטי, מגדירות את היעדים, יוצרות את הקמפיינים ומטרגטות את הקהלים המתאימים. בדו"ח נתונים שמתעדכן אונליין 24/7 תוכלו לעקוב אחרי המספרים ולראות תוצאות בזמן אמת, ולא רק בסוף החודש.

אסטרטגיה וקריאייטיב

בניית תוכנית אסטרטגית לרבעון הקרוב לצד הגדרת יעדים ברורים למשרד הדיגיטל המנהל את המדיה